Otázky a odpovede

 

Výhody výpisu z registrov on-line

Potrebujete rýchlo zistiť, aký je váš výpis z registrov? Vďaka portálu www.moje-financie.sk ho môžete mať k dispozícii neustále online. To sa môže hodiť nielen pred žiadosťou o väčší úver, ale aj priebežne, ako kontrola, že ste na nič zo svojich záväzkov nezabudli, a že od vás platby odišli v poriadku.

Tip: Vďaka prístupu k online výpisu budete môcť pokojne spať. Každý mesiac sa totiž môžete presvedčiť o tom, že je všetko v úplnom poriadku.

5 výhod online výpisu z registrov:

  1. Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, či ste nezabudli na nejakú zo svojich pôžičiek, stačí vyplniť registračný formulár, potom už ľahko zakúpite výpis v e‑shope.
  2. Najrýchlejšia možnosť, ako sa k výpisu z registra dostať. Prístup vám bude umožnený okamžite po pripísaní platby.
  3. Jednoduchý prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek – o výpis si môžete zažiadať z pohodlia domova alebo kancelárie.
  4. Možnosť priebežného sledovania záväzkov a aktuálneho stavu ich splácania. Ideálne je kontrolovať aktuálny stav každý mesiac.
  5. Komplexný prehľad o finančných záväzkoch z oboch registrov na jednom mieste, na moje-financie.sk si môžete skontrolovať výpisy ako z Bankového (SRBI) aj z Nebankového registra (NRKI).

Mohlo by vás zaujímať

Spoločný výpis SRBI+NRKI

12 EUR/výpis

Zvýšte vašu šancu na získanie hypotéky alebo pôžičky tým, že si naraz overíte údaje v Bankovom a Nebankovom registri a zistíte vaše hodnotenie.

Výpis zo SRBI

8 EUR/výpis

Skontrolujte vaše údaje týkajúce sa úverových produktov a priebehu ich splácania v bankových inštitúciách z Bankového registra.

Výpis z NRKI

8 EUR/výpis

Skontrolujte vaše údaje o finančných záväzkoch a priebehu ich splácania v spoločnostiach z Nebankového registra.