Majte prehľad o svojich finančných záväzkoch

Získajte úverovú správu.

Registrácia
Čo je portál moje-financie.sk?

Webový portál moje-financie.sk je spoločným projektom Spoločného registra bankových informácií (SRBI) a Nebankového registra klientskych informácií (NRKI) a podporujú ho banky, stavebné sporiteľne, lízingové, splátkové a faktoringové inštitúcie, ktoré pôsobia na slovenskom finančnom trhu a sú používateľmi jednotlivých registrov. Registráciou do portálu moje-financie.sk získate prístup k spotrebiteľskému výpisu a úverovej správe z pohodlia domova alebo kancelárie 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Portál moje-financie.sk je určený pre každú fyzickú osobu, ktorá má s niektorou členskou bankou, stavebnou sporiteľňou, splátkovou, faktoringovou alebo lízingovou spoločnosťou uzatvorenú akúkoľvek úverovú zmluvu. Napríklad hypotekárny úver, osobný úver, kreditnú kartu, povolený/nepovolený debet a iné.

Pre koho je portál určený?
Aké informácie sú na portáli moje-financie.sk?

Na našom portáli sú dostupné informácie o fyzických osobách a fyzických osobách podnikateľoch. Registrovaní používatelia tu môžu získať spotrebiteľský výpis podľa zákona č. 129/2010 Z. z. v znení neskorších predpisov a komplexnú úverovú správu, ktorá predstavuje úplný prehľad všetkých záväzkov používateľov.

On-line registrácia, kde na základe vyplneného formuláru Vám pošleme doporučene poštou zmluvy a prístupové údaje.Vy nám vrátite podpísané zmluvy a my Vám zašleme aktivované prístupové údaje. Osobne pri návšteve Klientskeho centra SRBI a NRKI, kde vyplníte osobne registračný formulár a my vám hneď dáme zmluvy a prihlasovacie údaje. Následne od nás dostanete potvrdzujúci e-mail s kontrolným kódom pre prvé prihlásenie. Poštou, kedy nám zašlete registračný formulár a my vám obratom zašleme doporučene poštou zmluvy a prístupové údaje. Po vrátení podpísaných zmlúv od nás dostanete potvdrzujúci e-mail s kontrolným kódom pre prvé prihlásenie. Viac info tu.

Ako sa zaregistrovať?